Dynamic clock
Aktualne oferty pracy

Aplikujesz obecnie na stanowisko:
nie wybrano stanowiska
Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. 15 minut. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

* - pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Dane osobowe

Dane kontaktoweWykształcenie
Uzupełnij informacje na temat ostatnio ukończonej lub obecnej szkoły.
uzupełnij, jeśli ukończyłeś lub uczysz się w więcej niż jednej szkole
uzupełnij, jeśli ukończyłeś lub uczysz się w więcej niż jednej szkole
Doświadczenie


Doświadczenie zawodowe 1
od do
Doświadczenie zawodowe 2
Doświadczenie zawodowe 3
Informacje Dodatkowe
Czy byłbyś zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze czasu, jeśli byłaby taka możliwość?


Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).
Administratorem Państwa danych osobowych jest Tesco /Polska/ Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 56. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TESCO (Polska) Sp. o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).