Dynamic clock
Aktualne oferty pracy

Kandydat
Magazynier
Miejsce pracy:
Centrum Dystrybucji w Gliwicach
MOJA PRACA POLEGA NA:
MOJA PRACA POLEGA NA:

Zapewnienie odpowiedniego przepływu i rozmieszczenia towaru w Centrum Dystrybucji zgodnie z bieżącymi potrzebami oraz obowiązującymi procedurami Firmy. Praca odbywać się będzie w systemie 3-zmianowym i wymagać będzie wysiłku fizycznego związanego z podnoszeniem i przenoszeniem towarów, a także obsługą ręcznych wózków paletowych, elektrycznych wózków widłowych i wózków wysokiego składowania. Praca może być wykonywana w pomieszczeniach o temperaturze +1 i +12 oC.

 
JESTEM KANDYDATEM IDEALNYM:
•jestem dyspozycyjny, życzliwy i otwarty
•realizuję swoje zadania z troską o klienta
•jestem uczciwy i zaangażowany w wykonywaną pracę
•potrafię dostosować się do szybkiego tempa oraz zmieniających się warunków pracy
•biorę odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy
•moim dodatkowym atutem jest fakt, że posiadam ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem oraz książeczkę sanepidowską
PRACUJĄC W TESCO ZYSKUJESZ:
 
ZAAPLIKUJ
on line poprzez formularz aplikacyjny
do 2019-07-28
Zachęcamy do sprawdzenia również innych ofert pracy na www.tesco.pl/kariera

Bardzo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Dystrybucja/ Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., poz. 101, nr 926.)
Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz
formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl
Termin nadsyłania podań upływa 2019-07-28
Administratorem Państwa danych osobowych jest Tesco /Polska/ Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 56. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.